pikniki, festynyADIVAR
Katarzyna Lawendowska
11-600 Węgorzewo
ul. Przemysłowa 10

tel. (87) 427 00 17
kom. 665 555 335
email: biuro@adivar.pl


 adivar
Skontaktuj się z nami przez Skype  adivar-integracja
         
 

Proponujemy Państwu spędzenie wypoczynku na jachtach różnych klas. Nasze jednostki są nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe. Większość z nich posiada ponadstandardowe wyposażenie takie jak koło sterowe, prysznic, ciepła woda, ogrzewanie, radioodtwarzacz CD, zamykane kabiny oraz kabinę WC.

Wypożyczonymi jachtami można dotrzeć w niezwykle ciekawe miejsca na szlaku WJM. Znikają ograniczenia jakie niesie za sobą konieczność przebywania w hotelu. Dawka adrenaliny którą gwarantuje żeglarstwo umożliwia doświadczenie niezapomnianych wrażeń.


Jesteśmy w stanie dostarczyć jachty we wskazane przez klienta miejsce, zorganizować regaty i sterników oraz zabezpieczenie sędziowskie i ratownicze. W skład floty firmy z którą współpracujemy  wchodzi ponad 100 nowych jachtów. Wszystkie one posiadają certyfikaty CE.

Przed każdym sezonem jednostki przechodzą przeglądy techniczne. Regaty jako forma wypoczynku połączone ze sportową rywalizacją nie tylko rozwijają umiejętność współdziałania ale także sprawdza stopień przyswajania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce.

Współzawodnictwo i świetna zabawa rozwija kreatywne myślenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą formę relaksu na łonie mazurskich jezior. Nasi sternicy, przed rozpoczęciem regat, organizują krótkie szkolenie z zakresu najważniejszych zagadnień dotyczących żeglowania oraz dbają o to by załoganci przy jednoczesnej zabawie, czuli się bezpieczni na jachcie.


  katering
konferencje
noclegi
czarter jachtów
regaty
rejsy dla dzieci
i młodzieży

team building,
paintball
quady
off road 4x4

konkurencje
linowe

pikniki festyny
jazdę konną
alpinistykę
łucznictwo
(łuk i kusza)
strzelectwo
pokazy walk rycerskich
rejsy statkiem
loty balonem
wieczory
taneczne
i tematyczne
dyskoteki
dancingi
koncerty
szantowe